1. Domov
 2. Elektrické osobné vozidlá
 3. Citroën ë-SpaceTourer Business

Citroën Ë-Spacetourer business lounge ëlectric

Tak ako ostatné verzie ë-SpaceTourer, štýl modelu Citroën ë-SpaceTourer Business  charakterizujú plynulé línie bez agresívnych prvkov a svojimi objemami vzbudzuje pocit istoty a robustnosti.

Citroën Spacetourer business lounge

  SPOLOČNÍK PROFESIONÁLOV

  Cestovanie v prémiovej triede

  SpaceTourer Business Lounge, navrhnutý ako mobilný pracovný priestor, vsádza na špičkové vlastnosti. Priestor pre cestujúcich sa spolieha na samostatné kožené sedadlá umiestnené tvárou v tvár. V strede dopĺňa celok výsuvný a posuvný stolík. Nakoniec sú tu extra tónované zadné sklá pre ešte väčšie súkromie.

  K dispozícii je v 100% elektrickej verzii.

  Klient je kráľ

  S ë-SpaceTourer Business Lounge, dostupným so 6 alebo 7 miestami na sedenie, si získajte srdcia svojich zákazníkov maximálnym komfortom a vynikajúcou výbavou, ktorú Citroën ponúka: ventilátory klimatizácie s jemným difúznym prúdením, ovládače kúrenia, rôzne úložné priestory, zníženie hluku a vibrácií. Detaily, ktoré sú dôležité pre pokojnú a pohodlnú cestu!

  Jazdný komfort

  Pre vás a vašich zákazníkov je jazdný komfort nevyhnutný. Citroën ë-Spacetourer ponúka jeden z najlepších vďaka svojmu podvozku, ktorý mu poskytuje dobrú presnosť vedenia pri zachovaní veľmi dobrého tlmenia jazdy. ë-SpaceTourer využíva zosilnenú prednú nápravu Pseudo McPherson so stabilizátorom a novú zadnú nápravu typu šikmého trojuholníka. Vaši pasažieri sa budú cítiť ako v súkromnom lietadle.

  Unikátny dizajn

  100% ËLEKTRICKÝ POHON

  Jazda v ë-komforte

  Spacetourer Business Lounge má teraz svoju elektrickú verziu, ktorá ponúka až 330 km dojazd, čo umožňuje znížiť náklady na používanie a voľný prístup do obmedzených oblastí. Zažite skutočný pôžitok z jazdy s absenciou hluku a vibrácií!

  Na trakčnú batériu je poskytovaná záruka 8 rokov alebo 160 000 km na 70 % kapacity nabitia (s certifikátom kapacity batérie pri každom servise).

  Mám záujem o toto vozidlo