1. Domov
 2. Elektrické osobné vozidlá
 3. Citroën ë-SpaceTourer

Citroën Ë-Spacetourer ëlectric

Objavte kompaktné vozidlo Citroën ë-SpaceTourer, ktorá vás očarí svojim komfortom, modulárnosťou, praktickosťou a objemom interiéru.

Citroën Ë-Spacetourer

  VAN PRE VÁS NA MIERU

  Ë-Spacetourer ëlectric

  Využite štandardný dojazd až 330 km. Citroën ë-SpaceTourer, ktorý sa rýchlo nabije (až 80 % za 30 minút), vám umožní cestovať s rodinou alebo priateľmi a to bez emisií CO2.

  3 dĺžky

  Citroën ë-SpaceTourer je vďaka svojej modulárnej platforme schopný ponúknuť 3 dĺžky: dve klasické veľkosti – veľkosť M (4,95 m) a veľkosť XL (5,30 m) – a novú, veľmi kompaktnú veľkosť XS, s dĺžkou 4,60 m. Vo všetkých sa môže odviesť až 9 osôb.

  VAN S CHARAKTEROM

  POHODLNÝ VAN

  Vo vnútri Citroën ë-SpaceTourer Electric má každý pasažier pohodlie a priestor kabíny. Sedadlá pozývajú na pohodu na palube. Tie sú vyrobené z mäkkých a teplých materiálov, ktoré zaisťujú vysoký štandard údržby. V druhom rade môžu mať cestujúci voliteľne posuvné, nezávislé sedadlá so sklopnými operadlami, pohodlnými opierkami hlavy a lakťovými opierkami.

  Vďaka veľkej presklenej streche zaplavuje priestor pre cestujúcich v Citroëne ë-SpaceTourer prirodzené svetlo. Profitujú z toho teda všetci pasažieri a rozdelenie umožňuje skryť každú stranu samostatne. Budete sa cítiť ako na palube lietadla, a to vďaka mäkkým difúznym ventilátorom klimatizácie. V noci si vychutnajte čítanie alebo vytvorte príjemnú atmosféru pomocou LED osvetlenia.

  Vo veľkosti M sa objem batožinového priestoru zväčší z 507 l na 2 228 l odstránením sedadiel 3. radu alebo dokonca na 3 968 l odstránením sedadiel 2. radu.

  Veľkosť XL umožňuje prejsť z 912 l na 4 554 l odstránením všetkých zadných sedadiel.

  Citroën ë-SpaceTourer Business Lounge je verzia predávaná profesionálnym aj súkromným zákazníkom.

  Vďaka svojmu špičkovému interiéru ponúka vodičovi a všetkým jeho pasažierom veľké pohodlie. Citroën ë-SpaceTourer Business Lounge ponúka najmä interiér s individuálnymi koženými sedadlami a výsuvným posuvným stolíkom.

  Nabíjanie

  Citroën ë-SpaceTourer Ëlectric sa vyznačuje veľmi jednoduchou obsluhou.

  Nabíjacia zásuvka sa nachádza na ľavom prednom blatníku. Obsahuje farebnú diódu na vizuálne sledovanie procesu nabíjania. To je možné monitorovať aj na diaľku prostredníctvom aplikácie MY Citroën.

  Nabíjanie je možné naprogramovať tak, aby ste napríklad využili výhodné sadzby mimo špičky. Toto nastavovanie je dostupné na dotykovom displeji vozidla alebo v aplikácii My Citroën.

  Spomedzi troch možností dobíjania Citroën ë-SpaceTourer je najrýchlejšie dobíjanie realizované na Wall Boxe alebo na verejnom termináli.

  Wall Box je možné nainštalovať u vás doma alebo na vašom pracovisku a umožňuje dobitie z 0 na 100 % za menej ako 8 hodín v závislosti od kapacity batérie.

  Na 100 kW verejnom termináli sa 50 kWh batéria dobije na 80 % za 30 minút, na 75 kWh za 45 minút.

  Mám záujem o toto vozidlo