1. Domov
 2. Elektrické osobné vozidlá
 3. Nový Citroën ë-berlingo

Nový Citroën Ë-Berlingo ëlectric

Nový model Citroën ë-Berlingo je určený pre všetkých bez ohľadu na vek, ktorí majú radi aktívny životný štýl a záleží im na životnom prostredí. Nájdu v ňom ideálneho praktického a všestranného partnera, s ktorým si môžu pokojne vychutnávať všetky voľnočasové aktivity.

Citroën Ë-Berlingo

  PARTNER PRE VAŠE AKTIVITY

  Citroën ë-Berlingo ëlectric

  Nový 100% elektrický Citroën ë-Berlingo je vybavený elektromotorom s výkonom 136 k (100 kW) a 8-stupňovou automatickou prevodovkou EAT8. Jeho 50 kWh batéria vám poskytne dojazd až 280 km (cyklus WLTP) na všetky vaše každodenné výlety, ale aj voľnočasové aktivity s rodinou či priateľmi.

  Ponúka vám pohodu, priestor a slobodu

  Citroën, priekopnícke vozidlo určené na voľný čas od roku 1996, rozširuje svoj sortiment a ponúka elektrickú verziu modelu Berlingo, rodinného vozidla s flexibilným priestorom pre cestujúcich a vynikajúcou kapacitou úložných priestorov.

  POTVRDENÁ OSOBNOSŤ

  POKOJNÝ INTERIÉR

  Zadné sedadlá sa dajú zasunúť samostatne alebo spolu do podlahy. Poskytujú rovnú podlahu. Sklopením predného sedadla spolujazdca ponúka Citroën Berlingo vo veľkosti XL objem až 4 000 litrov a viac ako 3 metre ložnej dĺžky.

  Citroën Berlingo ponúka dostatok miesta vpredu vďaka čelnému sklu a elegantne navrhnutej palubnej doske. Na strane spolujazdca ponúka Top Box, veľký uzavretý a chladený úložný priestor v hornej časti palubnej dosky. Veľkorysý, vysoký úložný priestor na stredovej konzole dopĺňa niekoľko užitočných odkladacích priestorov pre celú rodinu.

  V zadnej časti Nového Citroënu ë-Berlingo Electric profituje každý z rovnakého pohodlia bez ohľadu na sedadlo, a to vďaka trom samostatným sedadlám s rovnakou šírkou.

  Ponúkajú tiež dostatok miesta na kolená, a to ako v 5-miestnej, tak aj 7-miestnej konfigurácii a vo veľkostiach M a XL.

  Každé zo sedadiel sa dá zasunúť do podlahy.

  100% EFEKTÍVNA JAZDA

  Elektrický pohon pre ešte väčší komfort
  • Elektromotor s výkonom 136 k (100 kW) a automatická prevodovka.
  • Až 80 % nabitia za 30 minút* pre dojazd až 280 km v cykle WLTP.
  • Trakčná batéria s kapacitou 50 kWh garantovaná na 8 rokov alebo 160 000 km na 70 % jej nabitia.

  * Verejné nabíjanie na 100 kW nabíjačke.

  Mám záujem o toto vozidlo