1. Domov
 2. Osobné vozidlá
 3. Citroën Berlingo Business

Citroën Berlingo Business

BERLINGO BUSINESS je vozidlo pre skutočných profesionálov, ktorí uprednostňujú praktickosť a pohodlie. Z výroby sú vozidlá BERLINGO BUSINESS dodávané s pevnou oceľovou prepážkou za druhým radom sedadiel. Pevná prepážka umožňuje bezpečnú prepravu nákladu a cestujúcich. Vozidlá majú špecificky upravený podvozok a zosilnené pneumatiky vďaka čomu má vozidlo zvýšenú užitočnú hmotnosť.

Citroën Berlingo Business

  POTVRDENÁ OSOBNOSŤ

  Legendárna ikona

  Berlingo Business sa vyznačuje novátorskými robustnými a atraktívnymi líniami. Moderné a pracovné Berlingo Business má štandardná veľkosť M má dĺžku 4,40 m.

  Predná časť nového Citroënu Berlingo Business sa odlišuje výraznými prvkami: vyššia a kratšia kapota, širšia predná maska v súlade s identitou značky s dvojúrovňovým svetelným podpisom a vysunuté čelné sklo poskytujúce viac priestoru a presvetlenia.

  Citroën Berlingo vás pozýva na cesty vyniknúť aj vďaka svojmu Colour White Pack, ktorý je viditeľný okolo hmlových svetiel a na bočných lištách.

  Tento podpis zabezpečuje dokonalú harmóniu so širokou škálou 7 farieb karosérie.

  Nakombinujte si ho podľa vašich predstáv

  Berlingo Business ponúka širokú škálu farieb laku karosérie: béžová Sable, hnedá Cuprite , sivá Artense, sivá Platinium, čierna Perla Negra, modrá Nuit a biela Banquise.

  Farebný podpis zvýrazňujú balíky Pack Color s farebnými prvkami bielej a oranžovej farby okolo hmlových svetlometov a na bočných lištách.

  Technológie

  ÚSPORNÉ MOTORY

  Citroën Berlingo Business ponúka dynamické jazdné vlastnosti vďaka spojeniu novej platformy a motorov najnovšej generácie, ktoré sú úsporné z hľadiska spotreby paliva a emisií CO2. Berlingo Business je v ponuke so spaľovacími naftovými motormi, vhodnými do akejkoľvek situácie, do premávky v meste ako aj mimo mesta. Motory poskytujú prvotriedne výkony a pritom sú šetrné k životnému prostrediu. Na zabezpečenie komfortu optimálnej jazdy navyše Berlingo Business prvýkrát využíva automatickú osemstupňovú prevodovku EAT8.

  V ponuke sú spaľovacie naftové motory BlueHDi:1,5L BlueHDi 100k S&S alebo 130k S&S dostupné s manuálnou šesťstupňovou prevodovkou BVM6. Motor BlueHDi 130k je dostupný aj s automatickou osemstupňovou prevodovkou EAT8.

  PREVODOVKY

  Citroën Berlingo Business má najnovšiu 8-stupňovú automatickú prevodovku EAT8.

  Je k dispozícii s naftovým motorom BlueHDi 130 S&S a ponúka viac komfortu a radosti z jazdy. Okrem toho zefektívňuje riadenie radenia prevodových stupňov a optimalizuje spotrebu paliva a emisie CO2.

  Manuálna prevodovka je v ponuke aj pre ďalšie dva benzínové a naftové motory Citroënu Berlingo Business

  Mám záujem o toto vozidlo